Policia ne aksion , shokohen pushuesit(video)

Policia ne aksion , shokohen pushuesit(video)

1295
SHPËRNDAJE

Jane pamje te marra sot ne mesdite ne Lungomaren e Vlores.Policia ka rrethuar nje automjet ndersa kjo skene eshte ndjekur nga qindra pushues dhe drejtues mjetesh qe pershkojne kete rruge

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.