Policia kap nje kamion me nje gomone brenda saj te trafikuar, ne...

Policia kap nje kamion me nje gomone brenda saj te trafikuar, ne ndjekje autori

116
SHPËRNDAJE

Fier!
Më datën 04.04.2017, në lagjen “Kastriot”, efektivët e Komisariatit të Policisë Fier u vunë në ndjekje të një automjeti të dyshimtë të tipit “Man” me targa “AA 814 AS”.


Gjatë ndjekjes, drejtuesi braktisi mjetin dhe u largua.

Nga kqyrja e kamionit rezultoi se brenda tij ndodhej një karelë dhe një mjet lundrues “gomone” rreth 7 metra me një motorr 350 Kv.
Nga hetimet paraprake dhe puna e bërë, rezulton se automjeti kamion dhe mjeti lundrues, dyshohen të jenë trafikuar.


Policia po punon për kapjen e autorit të shpallur në kërkim, shtetasit Z.K.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.