Plasin vazot me lule per ardhjen e Kryeministrit(video)

Plasin vazot me lule per ardhjen e Kryeministrit(video)

1209
SHPËRNDAJE

Qytetaret Fierak jane surprizuar sot ndersa kane pare kaq shume levizje dhe pastrim te qytetit. Dikush qe pa teksa po shkarkohej nje furgon me vazo lule te porositura per ambjentet brenda teatrit Bylis ku do zhvillohet Asambleja e PS tha se kjo sken i kujtonte kohen e komunizmit dhe telekomedise Gjuetia e Fundit me shokun  Sillo ku per udheheqesin e partise beheshin pergatitje dhe krijoheshin komoditete  qe te tregonin ne syte e udheheqesve nje imazh tjeter per realitetin duke zbutur zymtesine dhe nje mije e nje problemet

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.