Plasin kritikat ndaj bashkise per rrugen “Myzeqeja”

Plasin kritikat ndaj bashkise per rrugen “Myzeqeja”

955
SHPËRNDAJE

Nje tjeter rruge e debatuar nga qytetaret per cilesine e punimeve ka qene rruga “Myzeqeja” ne lagjen Sheq i Madh ne Fier. Bashkia ka publikuar ne faqen zyrtare ne “Facebook “pamje te rruges te fotografuar ne perfundim te asfaltimit dhe ketu kane nisur me  sharje dhe kritika komentet e qytetareve. Fotot jane publikuar nga bashkia me krenari dhe mburrje per nje investim te bashkise ndaj ketij komuniteti nderkohe qe vet banoret leshojne kritika dhe pakenaqesi pasi rtuga nuk ka trotuare , ndricim dhe parametrat e duhur 


S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.