Plasen “sazet” ne “Pedonale “

Plasen “sazet” ne “Pedonale “

457
SHPËRNDAJE

Fillojn “sazet” ne “Pedonale “ku do ndiqet finalja e Euro 2016.sikur te mos mjaftonte vapa duhej dhe muzika ne kup te qiellit dhe ne pikun e pushimit te kesaj te djele kur njerezit jane kthyer nga plazhet dhe duan pak qetesi. Gjithcka eshte kthyer ne biznes dhe per te mbledhur njerez , organizatoret nuk duan tja dijne se prane banojne mijra banore por te ftojne te rinjte e ” qytetit ” te festojne dhe te shqyen me birra dhe qofte.(Nje grua ne ballkon ka shfreur ju hengert mortja se na cmendet kam plakun semur) ja deri ku degjohet zeri i larte i muzikes. Organizatoret mendojne se jane ne sheshet e milanos apo madridit apo edhe Tiranes tone ku nuk jetojn banore

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.