Plagosin shoferin e ekipit “Tomorri” ne stadiumin e Ballshit, procedim dy autoreve

Plagosin shoferin e ekipit “Tomorri” ne stadiumin e Ballshit, procedim dy autoreve

165
SHPËRNDAJE

Komisariati i Policisë Mallakastër

1. Më datë 03.02.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasit I.SH dhe A.H, vjeç 51 e 28, banues në Ballësh, pasi në stadiumin e Ballshit “Adush Muça”, në tribun kanë plagosur lehtë me mjete të forta shoferin e ekipit “Tomorri”, shtetasin J.M, vjeç 55 banues në Berat. Neni 89 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.