Perseri vjedhje ne Mallakaster,po vjedhin njeri -tjetrin ne shtepi

Perseri vjedhje ne Mallakaster,po vjedhin njeri -tjetrin ne shtepi

234
SHPËRNDAJE

Komisariati i Policisë Mallakastër

Fenomeni i vjedhjes eshte bere mjaft i perhapur edhe ne Mallakaster

Më datë 07.01.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier dhe punohet për kapjen e shtetasit V.P, vjeç 36, banues në fshatin Hekal, pasi dyshohet se në Hekal, ka vjedhur banesën e shtetasit H.M, vjeç 55, banues në Hekal, ku kanë marrë 1 motosharrë e markës “STIHL”, 1 bidon 28 litërsh me vaji ulliri. Neni 134 i Kodit Penal

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.