Perplaset me makine me murin , vdes 35 vjecari nga Libofsha

Perplaset me makine me murin , vdes 35 vjecari nga Libofsha

355
SHPËRNDAJE

Fier!
Informacion paraprak.
Më datën 07.03.2017, ora 04:25, në fshatin Libofshë, Fier, shtetasi E.Dh, 35 vjeç, banues në fshatin Agim, Fier, duke drejtuar mjetin me targë BR 3304 B, ka dalë nga rruga dhe ka goditur murin rrethues të banesës së shtetasit A.Dh, ku mbeti i dëmtuar drejtuesi i mjetit i cili u transportua me ambulancë në Spitalin e Fierit por sapo ka mbërritur në spital, shtetasi E.Dh ka ndërruar jetë.
Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.