Perplaset me automjet ne nje mur, vdes 22 vjecari

Perplaset me automjet ne nje mur, vdes 22 vjecari

1428
SHPËRNDAJE

Divjakë!
Informacion paraprak.
Më datën 09.01.2016, ora 01:30 , në aksin rrugor Divjakë- Këmishtaj , në fshatin Mërtish, shtetasi J.Rr, 22 vjeç, banues në fshatin Gungas, Divjakë, duke drejtuar mjetin tip Benz me targa AA 567 NM ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me murin e një banese duke gjetur vdekjen e menjëhershme.
Policia po kryen veprimet hetimore për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.