Perplasen dy automjete ne Unazen e Re te qytetit Fierit

Perplasen dy automjete ne Unazen e Re te qytetit Fierit

587
SHPËRNDAJE

Nje aksident automobilistik ka ndodhur kete mengjes tek unaza e re e qytwtit te Fierit. Nga perplasja e dy aytomjeteve kane ndodhur vetem deme materiale ndersa fatmirsisht nuk ka pasur te plagosur ne njerez . Keto perplasje me deme msteriale jane jane te shpeshta ne Fier dhe ndodhin per shkak te pakujdesise se drejtuesve

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.