“Pedonalja” gati per “feste” me qofte dhe birra

“Pedonalja” gati per “feste” me qofte dhe birra

324
SHPËRNDAJE

“Pedonalja” gati per finalen e neserme.Finalja e” Euro 2016″ nje mundesi e mire per shitje birrash dhe qofte ne Pedonale. Ka nisur qe nje nate para madje qe ne pasditen e sotme ngritja provizore e tendave te qofteve , dhe birrave ne Pedonale. Kur vjen puna per argetim dhe per te ngrene, shume shpejt nisin pergatitjet por do ishte mire qe ky perkushtim te ishte edhe per riparimin e  rrugeve te ketij qyteti si dhe per zgjidhjen e qindra problemeve te tjera.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.