PD ironizon PS Fier:Mish e oriz ne takimet e PS!!

PD ironizon PS Fier:Mish e oriz ne takimet e PS!!

248
SHPËRNDAJE

Kjo foto e shkrepur ne nje takim mes veteraneve te LANC ne  FIER ku shihet qarte dhe kreu i Asambles se Pergj te PS dhe Gramoz Ruci duke ngritur dolli nuk i ka shpetuar kampit te te djathteve. Antarja e keshillit bashkise Fier nga PD dhe nje nga zerat me te forte ne PD ALKETA LUGAJ nuk ka lene kete moment pa e ironizuar  

Postimi i plote i saj ne Facebook

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.