Pas vrasjes se turistit Rus policia ndalon lundrimin e motoreve te ujit(...

Pas vrasjes se turistit Rus policia ndalon lundrimin e motoreve te ujit( video)

347
SHPËRNDAJE

Nje dite pas vrasjes se turistit Rusnga nje motor uji ne Himare policia ka ndaluar sot lundrimin e motoreve te ujit

. Asnje prej mjeteve ujore , kryesisht motor uji dhe barka me motor dhe pa leje nuk jane lejuar nga policia.Nderkohe mjetet motorike ujore me leje kane qene nen kontrollin e rrepte te policise detare e cila ka rritur prezencen dhe kontrollin ne det. Duhej te ndodhte kjo ngjarje e rende qe te vdiste nje njeri dhe me keq akoma nje turist Rus qe te merreshin masa ndaj levizjes se motoreve te ujit

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.