Pamjet e aksidentit ne Levan -Tepelene, permbyset makina vdes nje pasagjer

Pamjet e aksidentit ne Levan -Tepelene, permbyset makina vdes nje pasagjer

643
SHPËRNDAJE

Pergjaket perseri autostrada Levan Tepelene.Në datën 14.09.2017, rreth orës 13:50, në autostradën Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur Romës, shtetasi A.S, 46 vjeç, banues në Tepelenë, duke drejtuar mjetin fuoristradë tip “Land Rover”, ka dalë nga rruga.


Si pasojë e daljes nga rruga ka gjetur vdekjen pasagjeri, shtetasi Hektor Aliaj rreth 65 vjec banues në Tepelenë dhe ka pësuar dëmtime drejtuesi i mjetit shtetasi A.S i cili po transportohet me ambulancë për në spitalin Fier.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.​

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.