Pamjet e aksidentit ne Buzemadh,Cakran,perplasen dy makina ,humb jeten nje 48 vjecar

Pamjet e aksidentit ne Buzemadh,Cakran,perplasen dy makina ,humb jeten nje 48 vjecar

2088
SHPËRNDAJE

Pergjaket serish aksi rrugor Fier-Tepelene.Nje aksident i rende ka ndodhur kete pasdite ne kete aks rrugor ku per shkak te perplasjes se dy automjeteve ka mbetur viktim nje shtetas

​​


Informacion i Policise Fier


Në datën 28.09.2017, rreth orës 16:20, në autostraden Levan –Tepelenë, në fshatin Buzmadh, mjeti tip “Range Rover” me targa AA 007 RB me drejtues shtetasin A.A, 55 vjeç, banues në Vlorë, është përplasur me mjetin tip “Benz” me drejtues shtetasin A.,Y, 48 vjeç, banues në fshatin Kreshpan, Fier.

Si pasojë e përplasjes ka gjetur vdekjen shtetasi A.Y

Eshtë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier shtetasi A.A dhe po kryhen veprimet proceduriale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.