Pamjet e aksidentit ne Baltez,Fier ku humbi jeten 26 vjecari.

Pamjet e aksidentit ne Baltez,Fier ku humbi jeten 26 vjecari.

387
SHPËRNDAJE

Në datën 26.12.2017, rreth orës 18:00, në fshatin Baltëz, shtetasi J.I, 26 vjeç, banues në Fier, duke drejtuar mjetin tip “Benz” ka humbur kontrollin dhe ka goditur betonin e mbikalimit të autostradës.

Për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme drejtuesi i mjetit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të kësaj ngjarje.

http://www.neoalb.com/wp-content/uploads/2017/12/img_0939-1.mov

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.