Opinionet per fasadat: Fieri me ngjyrat e Kubes se Castros

Opinionet per fasadat: Fieri me ngjyrat e Kubes se Castros

1474
SHPËRNDAJE

Nuk kane rreshtur komentet ne rrjetin social facebook pas publikimit te fotove te fasadave te lyera ne Fier. Pas jehones dhe publikimit se do kishin mbeshtetjen e publikut Fierak ,lyerja e fasadave shumengjyreshe eshte kritikuar dhe perqeshur me satir,nga komentuesit e shumte 

Ja disa me te spikaturat

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.