Nje udhetim i shkurter ne rrugen Fier- Berat

Nje udhetim i shkurter ne rrugen Fier- Berat

663
SHPËRNDAJE

Me investimin e perfunduar si sot nje vite me pare per kete rruge tashme pamja pergjate ketij aksi eshte mbreselenes .Mbushur me gjelberim ne te dy krahet e rruges ,udhetimi pergjate kesaj rruge te jep  nje kenaqesi dhe qetesi.Kush nuk ka pasur mundesi te kaloj ketej apo ka vite qe nuk i ka rene rruga do te befasohej nga keto pamje . Banoret e dhjetra fshatrave qe kalon kjo rruge njihen per punedashes dhe me ndertimin e kesaj rruge pervec komunikimit komod tashme kane mundesi zhvillimi ne bujqesi duke rritur te ardhurat e tyre dhe te kesaj zone

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.