Një tjetër pushues i huaj ,humb jetën në Ksamil

Një tjetër pushues i huaj ,humb jetën në Ksamil

53
SHPËRNDAJE

Një turist nga Polonia ka humbur jetën ndërsa ka qenë me pushime në bregdetin e Ksamilit.

Sipas informacioneve të para nga policia, dje në qendrën shëndetësore Ksamil është shoqëruar nga familjarët shtetasi polak F.S., 66 vjeç.

Mësohet se 66-vjeçari ka qenë me probleme kardiake dhe nuk ka mundur të mbijetojë. Nuk dihet ende nëse turisti e ka marrë ndihmën e duhur mjekësore.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Ky nuk është turisti i parë i huaj që humb jetën në Shqipëri.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.