Nje tjeter mbremje plot stres ne trafikun ne Fier(video)

Nje tjeter mbremje plot stres ne trafikun ne Fier(video)

297
SHPËRNDAJE

Pamjet nuk kane nevoje per shume komente por tregojn per nje situate te renduar dhe kaotike te levizjes ne qytet.Ne hall te madh gjenden jo betem drejtuesit e mjeteve por edhe kalimtaret . Nuk ka pengesa vetem ne trafik por edhe nga rruget e cara ngado 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.