Nje rregullon ,tjetri shkaterron ne rrugen “Mujo Ulqinaku”

Nje rregullon ,tjetri shkaterron ne rrugen “Mujo Ulqinaku”

621
SHPËRNDAJE

Nuk ka mbushur javen nga asfaltimi i rruges Mujo Ulqinaku dhe ka nisur carja e asfaltit per rrjetin ujesjellesit. Me te drejte qytetaret Fierak kane pyetur te cuditur mbi kete veprim se perse nuk u mbyllen keto probleme para se te asfaltohej rruga ne fjale por askush nuk i eshte pergjigjur . Nga informacionet e sherbimeve publike te bashkise gjithcka duket krejt normale ne punimet per rrjetin e ujesjellesit dhe se asfaltimi i rruges nuk ka perfunduar vetem me kete shtrese asfalti . Edhe per dherat dhe mbetjet inerte qe hidhen ne rruge eshte edhe kjo normale dhe se edhe ky problem do zgjidhet shume shpejt si te gjitha gjerat qe zgjidhen tek ne

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.