Nje mjet i pazakont ne shetitjen ne “Pedonalen”Fier

Nje mjet i pazakont ne shetitjen ne “Pedonalen”Fier

549
SHPËRNDAJE

Kete mbremje qetesine e shetitjes ne Pedonale e ka prishur nje skrep per carjen e rrugeve. Kalimtaret jane trembur me teper nga orari i cili ka zgjedhur te kaloj ky mjet por edhe per faktin se keto mjete jane bere tmerri ne qytet dhe dikush eshte shprehur edhe kete rruge do ta shkaterroni

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.