Nje i arrestuar dhe 2 ne kerkim Fier e Vlore pasi qelluan...

Nje i arrestuar dhe 2 ne kerkim Fier e Vlore pasi qelluan me kacavide Vlonjatin se i theu pasqyren e makines

462
SHPËRNDAJE

Më datë 05.02.2018, u arrestua në flagrancë shtetasi A.S dhe u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Vlorë, për shtetasit V.I, L.A dhe E.A, vjeç 34, 23, 25 e 26, banues në Vlorë e Fier, pasi në lagjen “24 Maji”, te tregu i fruta perimeve, A.S, V.I e L.A kanë goditur me kaçavidë E.A, i cili te tregu i shumicës fruta perime, ka thyer xhamin e mjetit në pronësi të A.S. Punohet për kapjen e V.I, L.A. Nenet 150, 88 e 25 të Kodit Penal

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.