Nje grua ne Fier hidhet nga kati 3 i baneses

Nje grua ne Fier hidhet nga kati 3 i baneses

164
SHPËRNDAJE

Fier!
Informacion paraprak.
Më datën 21.02.2017, ora 12:20, në lagjen “Bishanakë” Fier, dyshohet se në kushtet e depresionit është hedhur nga kati i tretë i banesës shtetësja R.Gj, 57 vjeçe e cila ndodhet në Spitalin Rajonal Fier në gjendje të rëndë për jetën dhe pas disa oresh ka nderruar jete
Po kryhen veprimet nga grupi hetimor.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.