Nis shperndarja e librit shkollor ne Fier, disa tekste mungojne

Nis shperndarja e librit shkollor ne Fier, disa tekste mungojne

173
SHPËRNDAJE

Shperndarja e librit shkollor ka nisur ne disa pika shperndarje ne Fier ndersa ka edhe disa tekste shkollor  qe mungojne Ka mungesë të disa teksteve shkollorë si në arsimin fillor, nëntë vjecar dhe të mesëm . 

Shkaku  mesohet te kete qene mos vendosja e pulles se ministrise .Punonjës të pikave të shpërndarjes  ne Fier jane shprehut se tekstet shkollore jane  prodhuar dhe presin vetem vendosjen e pullës se Ministrisë së Arsimit që të nisë shpërndarja e tyre.Nderkohe  prinder dhe nxenesit jane shprehur se nuk presin ne rradhe te gjata  si vite me pare

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.