Nis prishja e shtesave ne rrugen “Dervish Hekali”(video)

Nis prishja e shtesave ne rrugen “Dervish Hekali”(video)

996
SHPËRNDAJE

Jane Dhjetra shtesa nder vite te ndertuara pergjate rruges Dervish Hekali. Prishja e tyre i hap rruge projektit per rikonstruksionin e rruges ne fjale dhe fasadave.Shtesat jane kryesisht ballkone dhe shkalle te pershtatura nga banoret. Gjate kryerjes se prishjes nuk ka pasur asnje reagim nga qytetaret

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.