Ngjarjet dhe veprat penale ne 24 oret e fundit ne Fier

Ngjarjet dhe veprat penale ne 24 oret e fundit ne Fier

327
SHPËRNDAJE

Komisariati i Policisë Fier

-1-Më datë 10.02.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasin K.B, vjeç 36, banues në Gjirokastër, pasi dyshohet se në Fier, te rrotontoja e “Sheqit”, për shkak të detyrës, ka kundërshtuar punonjësin e policisë së rendit publik. Neni 236/1 i Kodit Penal.

-2-Më datë 10.02.2018, u referuan materialet në Prokurorin e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasin E.M, vjeç 38, banues në fshatin Frakull e Madhe, me leje drejtimi, pasi dyshohet se në lagjen “Kastriot”, Fier, duke drejtuar në gjendje të dehur mjetin tip “Opel Zafira”, ka goditur dy mjete të parkuara dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. Nenet 291 e 273 të Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.