Ngjarjet dhe procedimet ne 24 oret e fundit ne Fier

Ngjarjet dhe procedimet ne 24 oret e fundit ne Fier

340
SHPËRNDAJE

Drejtoria Vendore e Policisë Fier

Seksioni kundër krimit ekonomik e financiar

Më datë 15.02.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasin I.B, vjeç 44, banues Fier, pasi më datë 14.01.2010, ka aplikuar dhe është pajisur me pasaportë biometrike me të dhëna të falsifikuara. Neni 189 i Kodit Penal.

Më datë 15.02.2018 u referuan materialet në Prokurorin e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasin A.I, vjeç 21 banues në fshatin Cakran, pasi babait A.I vjeç 46, i ka marrë dhe ka shitur disa orendi shtëpiake. Neni 134/1 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.