Në kërkim nga policia kreu i PD LUSHNJE ,qe kërcënoi policin

Në kërkim nga policia kreu i PD LUSHNJE ,qe kërcënoi policin

183
SHPËRNDAJE

Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim kreu e PD-së në Lushnje, Myslim Murrizi. Hetimi ndaj tij ka nisur një ditë më parë pas një përplasje verbale me një punonjës të policisë rrugore, të ndodhur një ditë më parë.
Burime nga policia thanë se kanë dërguar dosjen në Prokurorinë e Tiranës dhe janë duke kërkuar për të ndaluar Myslim Murrizin.
Shpallja në kërkim e tij është bërë sepse dje në orën 08:30, në rrugën e “Elbasanit”, ka kanosur për shkak të detyrës dhe nuk i është bindur urdhrit të punonjësit të Policisë Rrugore.
 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.