Ne fund te kesaj jave perfundon shtrimi i rruges “Mujo Ulqinaku” (video)

Ne fund te kesaj jave perfundon shtrimi i rruges “Mujo Ulqinaku” (video)

390
SHPËRNDAJE

Me ne fund do zbuten ca vuajtjet e drejtuesve te mjeteve si dhe do ulet ca pluhuri.Ka nisur hedhja e shtresave te cakullit  per rrugen “Mujo Ulqinaku”. Sipas Sherbimeve Publike te Bashkise ne fundjave do te nis edhe hedhja e asfaltit duke e bere ne javen e ardhshme kete aks rrugor te kalueshem per automjetet. Javen e ardhshme gjithashtu ndersa hapet kjo rruge rreth 800 m e gjate do te nis nga puna rikonstruksioni i rruges “Dervish Hekali ” qe nis prej shkolles muzikes dhe perfundon ne  qendren e qytetit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.