Ne Fier moti me Diell por ne Vlore kane nisur bora

Ne Fier moti me Diell por ne Vlore kane nisur bora

735
SHPËRNDAJE

 Situata meteorologjike:

Në Qafën e Llogarasë kanë filluar reshje të dendura dëbore dhe aksi rrugor është i kalueshëm vetëm me zinxhirë.


Gjithashtu, reshjet e dëborës kanë filluar edhe në fshatrat Tërbaç, Kallarat, Bolenë, Mesaplik, Vranisht, Kuç, por rrugët rurale të këtyre fshatrave janë të kalueshme dhe mjetet mund të qarkullojnë pa probleme.


Strukturat e Qarkullimit Rrugor të Policisë së Vlorës, ndodhen në gatishmëri të plotë në ndihmë të drejtuesve të mjeteve në akset rrugore me dëborë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.