Nderron jete vajza nga Fieri qe u qellua me arme ne Tirane

Nderron jete vajza nga Fieri qe u qellua me arme ne Tirane

893
SHPËRNDAJE
  1. Nje ngjarje e rende ka ndodhur kete te Diele ne Tirane. Nje djale ka qelluar me pistolete nje vajze dhe me pas ka qelluar edhe veten. Ngjarja ka ndodhur para Fakultetit te Mjekesise Te dy trupat jane derguar ne spital ne gjendje te rende.

Pas ngjarjes ne spital mesohet se

Arjela Murati 21 vjec nga Fieri ishte studente per Drejtesi . Ajo ishte duke shkuar rruges per ne shtepine e motres ndersa e ka ndalur ne rruge 23 vjecari.Pasi ajo e ka kundershtuar, autori ka qelluar me pistolete mbi trupin e saj. Ajo ka nderruar jete nga plaget e marra pasi eshte qelluar 5 here me pistolete nga 23 vjecari Aldosen Belulaj (student i mjekesise nga Fieri ) i cili me pas ka qelluar edhe veten. Ai ndodhet ne gjendje te rende per jeten.Ai ka goditur veten me nje plumb ne koke

Sipas policise shkak i kessj tragjedie eshte kerkesa e 23 vjecarit per lidhje dhe refuzimi nga 21 vjecarja

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.