Nderron jete papritmas gazetarja shqiptare

Nderron jete papritmas gazetarja shqiptare

95
SHPËRNDAJE

 

Gazetarja Arlinda Canaj, ka vdekur sot papritmas!
Lajmi është dhënë nga profile i saj në ‘facebook’, ku lexohet se e ka shkruar vajza e Arlindës:
‘Me hidherimin me te thelle ju njoftoj se Arlinda ka nderruar jete. Ju kerkoj tjeni e mirkuptueshem dhe kush e njihte vertete te vije ne rrugen qemal stafa pallati 577/2 ap 11… Flm x mirkuptimin (ju lajmroj une vajza e saj Patty)’.
Ngushëllimet më të sinqerta familjes dhe fëmijëve nga stafi NeoAlb

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.