“Mujo Ulqinaku” e asfaltuar, nis levizja e automjeteve(video)

“Mujo Ulqinaku” e asfaltuar, nis levizja e automjeteve(video)

477
SHPËRNDAJE

Perfundon asfaltimi i rruges “Mujo Ulqinaku” apo aksit prej 800 m prej pallatit “Sharr” ne “Kryqezimin e Grecallise”Do pakesohen , vuajtjet e drejtuesve te mjeteve si dhe do ulet ca pluhuri. Javen e ardhshme gjithashtu ndersa hapet kjo rruge rreth 800 m e gjate do te nis nga puna rikonstruksioni i rruges “Dervish Hekali ” qe nis prej shkolles muzikes dhe perfundon ne qendren e qytetit

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.