Motoret e ujit sfidojne policine

Motoret e ujit sfidojne policine

435
SHPËRNDAJE

Per gati dy ore ky motor uji eshte bere tnerri i pushuesve ne plazhin e pasqyrave ne Sarande. Pushuesitqendronin larg ndersa notori i ujit ndodhej ne me pak se 50 m nga bregu dhe jo 300 m si ka vendosur policia. E ghithe skena ka ndodhir jo vetem ne prani te pushuesve por edhe dy punojjesve te policise me uniforme qe shijonin pijet freskuese ne lokalin e ketij plazhi

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.