Mot ekstrem: Dje 40 grad, sot shi ne Fier (video)

Mot ekstrem: Dje 40 grad, sot shi ne Fier (video)

379
SHPËRNDAJE

Kapriciot e motit jane shfaqur perseri. Sot Fieri eshte gdhir nga reshje shiu dhe temperatura te uleta deri ne 16 grade ne mengjes  dhe ne mesdite pritet te arrijne deri ne 26 grade. Vetem nje dite me pare temperaturat arriten ne 40 grade ndersa sot rruget ne Fier jane freskuar nga shiu

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.