Moren peng dhe rrahen 19 vjecarin arrestohen dy te rinjte

Moren peng dhe rrahen 19 vjecarin arrestohen dy te rinjte

186
SHPËRNDAJE

Fier 

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasit:

 

-Hysni Malaj, 21 vjeç.

-Anxhelo Malaj, 19 vjeç, të dy banues në fshatin Kreshpan, Fier.

 

Gjithashtu u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier për shtetasin S.M, 48 vjeç, banues në fshatin Kreshpan, Fier.

 

Këta shtetas, për motive të dobëta, në fshatin Kreshpan, në bashkëpunim me njëri – tjetrin, kanë marë forcërisht dhe kanë ushtruar dhunë fizike ndaj shtetatasit J.K, 19 vjeç, banues në fshatin Cakran, Fier.

 

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale ” Heqja e paligjshme e lirisë” e kryer në bashkëpunim, parashikuar nga Nenet 110 e 25 të Kodit Penal.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.