Merr flak nje makine ne ecje ne lagjen 1 Maj

Merr flak nje makine ne ecje ne lagjen 1 Maj

334
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak
Më datën 02.05.2017, rreth orës 07:40, në lagjen “1Maj”, ka marrë zjarr në ecje e sipër në pjesën e motorrit mjeti tip Volkswagen me targa AA 548 LZ në pronësi të shtetases R.O.
Në vendngjarje është dërguar zjarrfikësja dhe grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Nuk ka dëme në njerëz.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorrit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.