Merr flak nje automjet prane QTU Fier

Merr flak nje automjet prane QTU Fier

715
SHPËRNDAJE

Nje automjet tip peugeot ka marre flak ne motorr ne mesditen e sotme prane QTU. Automjeti ka qene i parkuar dhe nuk dihen ende shkaqet e renies se zjarrit ne automjet. Kane qene banoret dhe klinetwt ne nje lokal aty prane qe kane lajmwruar zjarrfikesat te cilat kane ardhur ne kohe dhe kane ahuar flaket duke shpwtuar nga djegia kabinen  e automjetit si dhe mund te vinte ne rrezik banesen prane.ne vendngjarje kane qene edhe policia e qarkullimit duke nos pnguar levizjen e automjeteve duke qene nje rruge e vetme drejt Vlores dhe rruges Levan -Tepelene

https://youtu.be/xGZEp8QQ4rs

https://youtu.be/CxNFhnGHGbE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.