Mbytet ne liqenin e Kurjanit,Roskovec 19 vjecari

Mbytet ne liqenin e Kurjanit,Roskovec 19 vjecari

696
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak
Në datën 14.05.2017, ora 14:00, ka shkuar për tu larë dhe është mbytur në liqenin e Kurjanit, Roskovec, shtetasi S.Sh,19 vjeç, banues në fshatin Vidhisht, Roskovec.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet për zbardhjen e shkakut të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.