Mbytet duke u lare ne Det ne Seman 27 vjecari nga Fieri(video)

Mbytet duke u lare ne Det ne Seman 27 vjecari nga Fieri(video)

4063
SHPËRNDAJE

Fier!
Informacion paraprak i Drejtorise se Policise Qarku Fier
Më datën 27.07.2016, rreth orës 17:50, në plazhin e Semanit, Fier, duke u larë në det është mbytur shtetasi Artur Beqiraj, 27 vjeç, banues në lagjen “Qënas”, Fier.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të mbytjes.Mendohet se 27 vjecari ka pesuar atack kardiak.Momentet me poshte ne video kur eshte nxjerr trupi pajet i te riut te mbytur ndersa familharet kane perjetuar caste te dhimbshme dhe lot


Nderkohe

Cdo vite ujrat e Detit ne Seman dhe Darzez marrin jete njerezish.Shkaku eshte pakujdesia si dhe pabesite qe shfaqin dallget e detit si dhe ceketia . 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.