Mbytet 16 vjecari ne depot e ujit te “Bankers” Fier

Mbytet 16 vjecari ne depot e ujit te “Bankers” Fier

2202
SHPËRNDAJE

Fier!Informacion paraprak! Njoftohemi se më datën 25.06.2016 ora 14:35, ka ardhur i vdekur i shoqëruar nga familjarët në Spitalin Rajonal Fier shtetasi K.G, 16 vjeç, banues në fshatin Belinë Fier.

Ky shtetas është mbytur aksidentalisht duke u larë në depot e ujit të Kompanisë së naftës Bankers.
Në vendgjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.