Maskat grabisin 10 mije € te moshuarit ne FIER

Maskat grabisin 10 mije € te moshuarit ne FIER

334
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak
Në datën 04.06.2017, rreth orës 04:30, në fshatin Zhupan, shtetasit A.L, 63 vjeç, në banesë, persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armës, dyshohet se i kanë vjedhur rreth 10 mijë euro dhe një armë gjahu.
Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.