Mallakaster:I djeg 3 rrenj ullinj komshijes ,procedim per 53 vjecarin

Mallakaster:I djeg 3 rrenj ullinj komshijes ,procedim per 53 vjecarin

176
SHPËRNDAJE

Komisariati i Policisë Mallakastër

Cdo dite degjon ngjarje dhe veprime nga me te cuditshmet dhe nga me te uletat. Nje 53 vjecar i ka ven zjarrin duke djegur 3 rrenje ullinj te komshijes se tij. Ai eshte denoncuar nga komshija dhe ka nisur procedurat e penslizimit.Brenda ketij viti ne qarkun Fier jane rregjistruar disa dhjetra raste te tilla

Informacioni i Policise se Shtetit

Më datë 12.03.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasin, Q.M, vjeç 53 banues në fshatin Bejar, pasi më datë 12.03.2018, në fshatin Bejar, ka djegur 3 rrenjë ullinj të  shtetases H.O, vjeç 66, banues në Bejar. Neni 151 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.