Mallakaster :Vidhet banesa e nje emigranti.

Mallakaster :Vidhet banesa e nje emigranti.

35
SHPËRNDAJE

Komisariati i Policisë Mallakastër

Më datë 25.12.2017, gjatë natës, në fshatin Greshicë, është vjedhur banesa e shtetasit S.K, vjeç 42, aktualisht emigrant në Angli, ku kanë marrë pajisje elektro-shtepiake dhe sende te tjera. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Neni 134 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.