Mallakaster: Arrestohet 49 vjecari pasi iu gjeten ne banese deoge dhe arme

Mallakaster: Arrestohet 49 vjecari pasi iu gjeten ne banese deoge dhe arme

427
SHPËRNDAJE

Drejtoria Vendore e Policisë Fier

Seksioni për narkotikët

Më datë 26.02.2018, u arrestua në flagrancë shtetasi P.M, vjeç 49, banues në fshatin Kremenar, Mallakastër, pasi në banesë, iu gjetën dhe bllokuan në cilësinë e provës materiale 36 fara, 2 doza të llojit Cannabis Sativa, 57 fishekë model 56 dhe 3 gëzhoja model 56. Nenet 283/1 dhe 278/2 të Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.