Makina perplas 40 vjecaren, kalimtaret shfaqin pamjet

Makina perplas 40 vjecaren, kalimtaret shfaqin pamjet

115
SHPËRNDAJE

Nje aksident i rende ka ndodhur në zonën e ‘Misto Mames’ ne Tirane kur një kalimtare është përplasur nga një makinë dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Ka qenë një makinë ‘Benz’ që ka përplasur gruan rreth 40 vjeçe e cila është dërguar me urgjencë në spital, ku ndodhet në gjendje të rëndë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.