Makina del nga rruga , aksidentohet dhe humb jeten 25 vjecari

Makina del nga rruga , aksidentohet dhe humb jeten 25 vjecari

161
SHPËRNDAJE

Lushnje
Informacion paraprak
Në datën 29.10.2017, rreth orës 09:15, në fshatin Karbunarë e Vogël Lushnje, në vendin e quajtur “Rruga e gurores”, shtetasi Z.G, 25 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Alfa Romeo”, me targë AA 586 OY, ka dalë nga rruga e për pasojë ka humbur jetën.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.