Video/Luan Baci ,PD Fier: Do fitojme 7 mandate

Video/Luan Baci ,PD Fier: Do fitojme 7 mandate

271
SHPËRNDAJE

Kreu i PD Fier Luan Baci pas shpalljes se lisses se kandidateve te PD Qarkut Fier ka dale ne nje konference per shtyp  ne lidhje me celjen e fushates elektorale ne Fier si dhe per vleresimin e kandidateve . Baci eshte shprehur se emrat e kesaj liste jane vlera te qyetetarise dhe antaresise se PD duke garantuar se ne kete gare PD do fitoj 7 deputet ne Qarkun Fier

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.