Lista e plote e 16 kandidateve te PD ne Fier

Lista e plote e 16 kandidateve te PD ne Fier

713
SHPËRNDAJE

Ne 28 Maj Partia Demoktratike dorezoi ne KQZ LISTEN JO TE PLOTE ME EMRAT E KANDIDATEVE NE 12 QARQE. Lista kishte 95 kandidate nga 140 . Lista e kandidateve te Fierit shkonte deri ne numrin 10 ndersa mungonin 6 .Vetem pas kerkeses se KQZ per plotesimin e listes se fundmi PD FIER DHE NE 12 Qarqe ka nje liste te plote

-1-Enkeleid Alibeaj
-2-Genc Pollo
-3-Myslym Murrizi
-4-Luan Baci
-5-OLSI CUKAJ
-6-Luljeta Sejko
-7-Dilaver Kamberaj
-8-Jakup Beqiraj
-9-Shkelqim Krasniqi
-10-Aurora Koroveshi
-11-Altin Malokaj
-12-Elisabeta Kurti
-13-Pandeli Miti Tole
-14-Almer Toska
-15-Klement Gani Cela
-16-Ferdinant Cobo

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.